Odběrná místa Zásilkovna 

Zásilku budete mít připravenou na jednom z odběrných míst. Jakmile bude mít Zásilkovna balíček u sebe, pošle vám e-mail s trackovacím číslem. Po doručení na zvolené místo obdržíte potvrzovací SMS a e-mail s heslem, které budete potřebovat pro vyzvednutí. Pokud si balíček do 7 dní nevyzvednete, vrátí se zpátky k nám.

Zásilkovna doručuje balíky jen do určité velikosti, kdy součet všech stran krabice dá dohromady maximálně 120 cm.

Česká pošta Balík Do ruky 

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení.

Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta Balík Na poštu 

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.

Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní.

Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

 

Nejlevnější doručení na adresu ČR 

Je to služba Zásilkovny, kdy je balíček odevzdán na pobočce Zásilkovny a ta jej předá jimi zvolenému nejvhodnějšímu přepravci jako je Česká pošta, DPD, InTime. Přepravce Vám zašle informace o zásilce na e-mail či formou SMS.

Informace společnosti Zásikovna týkající se služby:

"U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, InTime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná."

 

 

Nejlevnější doručení na adresu SK 

Je to služba Zásilkovny, kdy je balíček odevzdán na pobočce Zásilkovny a ta jej předá jimi zvolenému nejvhodnějšímu přepravci jako je Slovenská pošta, DPD, InTime. Přepravce Vám zašle informace o zásilce na e-mail či formou SMS.

 

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete ZDARMA vyzvednout po telefonické domluvě v Karviné či v Ostravě ,ale pouze po zaplacení předem.

 

Možnost platby při převzetí zboží - dobírka

U všech způsobů dopravy je možno zvolit platbu při předání a to formou dobírky. 

 

Ceny dopravy při platbě předem (na účet či kartou) :

Balík na poštu                                     115,-

Balík do ruky                                       130,-

Zásilkovna                                            65,-

Nejlevnější doručení na adresu ČR      90,-

Nejlevnější doručení na adresu ČR     110,-

 

Příplatek za dobírku:                 35,-

 

 


Všechny ceny s DPH, pokud není uvedeno jinak.