Adresa pro vrácení zboží:

Eva Twardziková
Dolní Marklovice 160
735 72 Petrovice u Karviné

 

ZÁRUKA A REKLAMAČNÍ ŘÁD: 

Každá zásilka je před odesláním kontrolována a prověřována. 
Na veškeré zboží se vztahuje záruční lhůta ze zákona 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. 
Jestliže se u zboží při jeho používání projeví závada, vyřizuje se tento problém v rámci reklamačního řízení. 

Záruka se nevztahuje na: 
VADY VZNIKLÉ BĚŽNÝM POUŽÍVÁNÍM, NESPRÁVNÝM POUŽITÍM VÝROBKU A NESPRÁVNÝM SKLADOVÁNÍM.

Postup při reklamaci: 
1) kupující kontaktuje prodávajícího o reklamaci emailem 
2) poté kupující zašle zboží pojištěné jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu prodávajícího a do zásilky uveďe důvod reklamace, adresu a telefon. 

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží. V případě delších reklamací budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:

V případě nespokojenosti kupujícího se zbožím má ze zákona právo jej do 14ti dnů doručit zpět prodávajícímu. 
Následkem odstoupení od smlouvy je ve smyslu ustanovení § 457 občanského zákoníku povinnost obou stran vydat si navzájem bezdůvodné obohacení, kterým je vše, co podle zrušené smlouvy dostaly. Spotřebitel je proto povinen vrátit poskytovateli služeb přijaté plnění, je-li to možné, tedy nejčastěji převzaté zboží. Zboží je nutno vrátit nepoužité, nepoškozené, v původním stavu, bez jakýchkoliv známek opotřebování či použití, se všemi původními nálepkami, štítky a visačkami, popř. s krabičkou, protiprachovým pytlíčkem,ap. byly -li součástí balení, popř. i dárkem, pokud byl součástí prodávaného zboží. Je možno jej zaslat poštou či kurýrem jako dopor. dopis, balík, ap. , ne jako DOBÍRKU! S pojištěním, neboť v případě ztráty za tuto ztrátu nenese prodávající jakoukoliv zodpovědnost. Dále je nutno se zkontaktovat s prodávajícím (e-mailem, nebo telefonicky) a sdělit mu, že zásilka byla odeslána a zda požaduje případnou výměnu zboží, nebo vrácení peněz, v tomto případě je nutno uvést číslo účtu pro vrácení částky, pokud jej nemá, tak adresu, kam bude zaslán šek České pošty. Prodávající je pak povinen spotřebiteli vrátit plnou výši zaplacené kupní ceny. Uplatní-li spotřebitel právo od smlouvy odstoupit, je prodávající povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky (kupní cenu, popř. zálohu) nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Náklady na poštovné a balné jsou v plné výši hrazeny kupujícím.